Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş

 

Ataşehir Paralı Asker Minyon Jale

  • Yayınlanma: 10 Kasım 2016 18:10
  • Expires: This ad has expired

Tanım

Minyon tipli dünyaya geldiğim için insanların birçok defa alay konusu olmuşumdur. Ataşehir Paralı Asker olarak sektörde çok başarılı işler başarsam da yine Minyon Ataşehir Paralı Asker Jale olarak bilinmekten kaçınamıyorum. 25 yaşında esmer ve kumral saçlara sahip olduğum için güzelliğime asla laf ettirmiyorum. Tek sorunum 165 santimetre olduğum için boy sorunu. Bazı müşterilerimle bu konuyu tartıştığım da göğüslerimin ve kalçamın yerinde olduğu sürüce bir sıkıntı yaşamayacağımın müjdesini verseler de bu ilanı yazmak zorundayım. Müşteri kapasitemi yükseltmek ve farklı denizlere yelken açarak farklı bireyler görmek beni daha mutlu edeceğini düşünüyorum. Son zamanlar da tek gecelikten çok aynı simalarla birlikte olduğum için her zaman aynı zevkleri yaşıyorum.

Seks kontrolünü elime vermedikleri için genelde işi yokuşa sürüyorlar ve zevk alınmaz bir hale geliyorum. Tamam, belki müşterim zevk alıyor olabilir ona karşı bir problemim yok fakat benim de bu işten zevk almam gerekiyor. Ataşehir Paralı Asker olarak ücretimi alsam da işi yapma hedeflerimden birisi de seksten zevk almaktır. Bunu başaramadıktan sonra para alsam neye yarar, bu olay cebinde para varken zamanın olmamasına benziyor. Tamamen ineklere layık bir şeydir. Kendime özel olarak bulduğum hekimime aylık iki kere kontrole gidiyorum. Son zamanlar da Ataşehir Paralı Asker bayanların benimle dalga geçtiği için hekimime spor yapmamın uzamama yardımcı olup olmadığını sordum. Kendisi durumu değerlendirdikten sonra yapabileceğim fazla bir şey olmadığını söyledi. O gün bir hırsla doktorun odasından çıkmıştım çünkü günümüz tıpla neler yapılıyor ve benim işim halledilemiyor.

Spor yapsam bile en fazla kilo veririm ve o da birkaç santimetre uzatır, hiçbir şeye tatmin olmadığım için boşa çabalara girmiyorum. Yaşadığım hayattan zevk almaya başladım. Bunu genel de evimin dışında gece kulüplerinde yapıyorum. Yüksek sesli bir müzik, dans eden çılgın insanlar ve sınırsız alkol. Alkolü fazla kaçırmadan kullandıktan sonra müziğin akışına bırakıyorum kendimi. Tanıdık insanlarla birlikte gittiğim için güvenlik açısından fazla bir sıkıntı çekmiyorum. Eninde sonunda ben de bir insanım ve özellikle narin bir hanımefendi olduğum için başıma neler gelebilecek tahmin edemiyorum. Gelse bile nasıl kendimi savunabileceğim hakkında bir gram fikrim yok.

272 toplam görüntülenme, 2 bugün

  

Listing ID: 99158248b10cfa32

Problem Bildir

Processing your request, Please wait....

Sponsored Links

2 Yanıtlar buna “Ataşehir Paralı Asker Minyon Jale”

  1. Ataşehir Escort tarihinde 11 Aralık 2016 @ 14:34

    En kısa sürede iletişim numaraları güncellenecektir.

  2. Kenan tarihinde 14 Kasım 2016 @ 18:41

    Tek kelime ile bayıldım sana, bir an önce numaranızı eklemenizi için sabirsizlaniyorum.